Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra

Sprzedawcy części do Hyundai Lantra:

części szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części
giełda części słomczyn
auto szrot
auto kasacja części używane
moto2
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
części używane opel
moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto czesci zamienne
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części poznań
auto części
giełda części poznań
części używane poznań
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra Cena

Oferta części samochodowych Hyundai Lantra możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Lantra przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra 1.9 2000 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra 1.9 2000 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2004. Bryła tego samochodu to kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Hyundai. Ten model Lantra wychodził w takich wersjach Standard, glsi, gls, J1, J1, 1,5 GLSi, j2, kombi, gls.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Hyundai Lantra. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai Lantra. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Warsztat ze specjalizacją mówi że Hyundai Lantra opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Lantra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Hyundai Lantra. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Lantra. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Hyundai Lantra. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai Lantra. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Lantra. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Lantra. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Hyundai Lantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Lantra
@parent