Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL

Sprzedawcy części do Hyundai Matrix:

auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części zamienne
części moto2
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto części poznań
auto szrot
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
giełda części
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto części
moto2.pl
części używane amerykańskie
gielda czesci
części używane opel

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Matrix znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Matrix FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL 1.5 2005 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL 1.5 2005 cabrio. Pojemność tego auta to 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2007. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to cabrio i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Matrix wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL, FL II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai Matrix wersja FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Hyundai Matrix. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Czytałem na forum, że Hyundai Matrix to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Matrix bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Hyundai Matrix. Ważne że jestem z niego zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Matrix. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Hyundai Matrix. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Hyundai Matrix. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Matrix. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Matrix. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Hyundai Matrix na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Matrix FL
@parent