Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony

Sprzedawcy części do Hyundai Pony:

auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto części gliwice
moto2
auto szrot
giełda części moto2.pl
części używane opel
części używane poznań
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części
giełda części poznań
giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
części moto2
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Hyundai Pony pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Pony i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony 2.2 1999 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony 2.2 1999 hatchback. Auto te ma pojemność silniczka 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2007. Buda tego auta to hatchback i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model Pony możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, Standard, X-2, ls, x2.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai Pony. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Hyundai Pony. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Specjaliści mówią że Hyundai Pony to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Pony bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Pony. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do Pony. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Hyundai Pony. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Hyundai Pony. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Pony. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Pony. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Hyundai Pony na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Pony
@parent