Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo

Sprzedawcy części do Hyundai Santamo:

auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części moto2
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części
giełda części moto2.pl
auto szrot
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części warszawa
moto2
moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto części
gielda czesci
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
części używane opel
części używane poznań
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Hyundai Santamo w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-08-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Santamo przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo 2.2 2005 sedan. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo 2.2 2005 sedan. Pojemność tego auta to 2.2 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu sedan i jest to auto producenta Hyundai. Ten model Santamo na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, cięzarowy uniwersaly, osobowy, 7 osobowy, 1, clasic, 4x4, 2.0, 4x4, 4x4, 4x4.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai Santamo. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Hyundai Santamo. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Dowiedziałem się od kolegi że Hyundai Santamo to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Santamo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Hyundai Santamo. Ważne że mi się nie psuje. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Santamo. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Gdzie szukać czujnik przepływomierza powietrza najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Hyundai Santamo. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Hyundai Santamo. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Santamo. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Santamo. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Hyundai Santamo na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Santamo
@parent