Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I

Sprzedawcy części do Hyundai Satna Fe:

części używane opel
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
gielda czesci
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto części poznań
giełda części poznań
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części
części używane poznań
auto części gliwice
moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe Cena

Sprzedawcy części samochodowych Hyundai Satna Fe pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-08-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I 2.2 2001 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I 2.2 2001 coupe. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.2 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2004. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie coupe i produkuje ten samochód marka Hyundai. Ten model Satna Fe wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Hyundai Satna Fe wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Hyundai Satna Fe. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Hyundai Satna Fe to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Satna Fe bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Hyundai Satna Fe. Kocham te samochody. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do Satna Fe. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Hyundai Satna Fe. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Hyundai Satna Fe. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Satna Fe. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Hyundai Satna Fe na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe I
@parent