Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL

Sprzedawcy części do Hyundai Satna Fe:

części uzywane samochodowe
części moto2
auto części
moto2
moto2.pl
giełda części poznań
auto szrot
giełda części
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto części warszawa
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto części zamienne
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Satna Fe i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe II FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL 1.6 2012 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL 1.6 2012 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2010. Nadwozie tego pojazdu to cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model Satna Fe wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Hyundai Satna Fe wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai Satna Fe. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Hyundai Satna Fe bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Satna Fe bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Hyundai Satna Fe. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Satna Fe. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Hyundai Satna Fe. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Hyundai Satna Fe. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Satna Fe. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Satna Fe na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II FL
@parent