Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II

Sprzedawcy części do Hyundai Satna Fe:

auto szrot
auto części warszawa
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
części moto2
giełda części
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
części używane opel

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Hyundai Satna Fe znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-05-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-06-24 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe II jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II 2.3 2009 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II 2.3 2009 van (minibus). Auto te ma pojemność silniczka 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2006. Kasta tego samochodu to van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model Satna Fe możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai Satna Fe wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Hyundai Satna Fe. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Hyundai Satna Fe to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Satna Fe bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Hyundai Satna Fe. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Satna Fe. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Hyundai Satna Fe. Kurde będę musiał znaleźć część czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Hyundai Satna Fe. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Satna Fe. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Satna Fe. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Hyundai Satna Fe na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Satna Fe II
@parent