Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto części zamienne
części szrot samochodowy
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
auto części warszawa
moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
giełda części
auto szrot
auto części poznań
części używane poznań
części moto2
auto części
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Hyundai Sonata pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata III FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL 2.3 1996 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL 2.3 1996 pickup. Pojemność tego auta to 2.3 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1998. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Sonata wychodził w takich wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Sonata wersja III FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Hyundai Sonata. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Hyundai Sonata opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai Sonata. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Hyundai Sonata. Musiałem poszukać  czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Hyundai Sonata. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III FL
@parent