Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

moto2
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
gielda czesci
giełda części moto2.pl
części używane opel
moto2.pl
auto części poznań
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części poznań
części używane amerykańskie
auto części zamienne
giełda części
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
auto części
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane poznań
giełda części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Sonata przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Używane części samochodowe z kategorii Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata III przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III 1.5 1993 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III 1.5 1993 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1993. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie dostawczy i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Sonata wyszedł na cały świat w wersjach takich jak II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Hyundai Sonata wersja III. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai Sonata. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Hyundai Sonata to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Hyundai Sonata. Więc uwielbiam swój samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Hyundai Sonata. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai Sonata. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata III
@parent