Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

części używane poznań
auto części
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części używane opel
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
części moto2
gielda czesci
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części słomczyn
auto części zamienne
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części
moto2
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Oferty części używanych samochodowych Hyundai Sonata przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata IV FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL 2.3 2005 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL 2.3 2005 coupe. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i wyprodukowany został w roku 2004. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu coupe i ten samochód produkuje Hyundai. Ten model Sonata pojawił się na rynku w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Hyundai Sonata wersja IV FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Hyundai Sonata. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Hyundai Sonata to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai Sonata. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai Sonata. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Hyundai Sonata. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV FL
@parent