Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

gielda czesci
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
auto części
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części moto2
moto2
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części śląsk
części używane poznań
auto części warszawa
giełda części
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Hyundai Sonata w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata IV i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV 1.5 2001 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV 1.5 2001 coupe. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2000. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie coupe i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model Sonata wychodził w różnych wersjach m.in. II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Hyundai Sonata wersja IV. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Hyundai Sonata. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Hyundai Sonata ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Hyundai Sonata. Ważne że jestem z niego zadowolony. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Hyundai Sonata. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Hyundai Sonata. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata IV
@parent