Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto szrot
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części
moto2
części moto2
auto części zamienne
auto części poznań
moto2.pl
auto części warszawa
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Używane części do Hyundai Sonata pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata V przeznaczona na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V 2.3 2007 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V 2.3 2007 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.3 i wyprodukowany został w roku 2006. Buda tego auta to cabrio i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Hyundai. Ten model Sonata możliwy jest do zobaczenia w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hyundai Sonata wersja V. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Hyundai Sonata. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Hyundai Sonata to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Hyundai Sonata. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Hyundai Sonata. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Hyundai Sonata. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata V
@parent