Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

moto2
auto części słomczyn
części używane poznań
części używane opel
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto części zamienne
moto2.pl
auto szrot
giełda części
auto części poznań
giełda części moto2.pl
gielda czesci
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
auto kasacja części używane

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Sonata w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata VII i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII 1.9 2015 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII 1.9 2015 terenowy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2017. Kasta tego samochodu to terenowy i ten samochód produkuje Hyundai. Ten model Sonata wyprodukowany został w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Hyundai Sonata wersja VII. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai Sonata. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ktoś na facebooku pisał że Hyundai Sonata to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Sonata. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Sonata. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Hyundai Sonata. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Hyundai Sonata. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Sonata. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Sonata. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Sonata VII
@parent