Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL

Sprzedawcy części do Hyundai Trajet:

giełda części śląsk
auto części poznań
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto szrot samochodowy
części moto2
auto kasacja części używane
giełda części
części używane poznań
moto2
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części gliwice
giełda części poznań
auto części
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet Cena

Oferta części samochodowych Hyundai Trajet pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Trajet FL przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL 2.0 2006 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL 2.0 2006 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2007. Nadwozie w tym samochodziku to coupe i jest to pojazd marki Hyundai. Ten model Trajet dostępny jest w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Hyundai Trajet wersja FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hyundai Trajet. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Hyundai Trajet bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Trajet bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai Trajet. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Trajet. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Hyundai Trajet. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Hyundai Trajet. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Trajet. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Trajet. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Hyundai Trajet na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Trajet FL
@parent