Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG

Sprzedawcy części do Hyundai XG:

moto2
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części poznań
części używane opel
części uzywane samochodowe
gielda czesci
części moto2
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG Cena

Oferty części używanych samochodowych Hyundai XG znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai XG i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG 2.2 1998 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG 2.2 1998 terenowy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1999. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i ten samochód produkuje Hyundai. Ten model XG stworzony został w takich wersjach jak Standard, 30, 30, 30, 30, syle, ,,, osobowe, style.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Hyundai XG. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai XG. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Hyundai XG ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai XG bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Hyundai XG. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do XG. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Hyundai XG. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai XG. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai XG. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai XG. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Hyundai XG na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai XG
@parent