Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX
Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX

Sprzedawcy części do Infiniti EX:

części używane amerykańskie
moto2
auto części zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
auto szrot
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
części używane opel
auto części warszawa
giełda części poznań
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części samochodowych

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX Cena

Oferty części używanych samochodowych Infiniti EX możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti EX i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX 1.6 2005 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX 1.6 2005 SUV. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Bryła tego samochodu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Infiniti. Ten model EX wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, infiniti ex 37, 35, 30d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Infiniti EX. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Infiniti EX. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Słyszałem od mechanika że Infiniti EX to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti EX bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Infiniti EX. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do EX. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Infiniti EX. Gdzie ja znajdę takie tanie czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Infiniti EX. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Infiniti EX. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti EX. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Infiniti EX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti EX
@parent