Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70
Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70

Sprzedawcy części do Infiniti FX:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części
moto2.pl
auto części poznań
giełda części
auto części słomczyn
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
giełda części poznań
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
gielda czesci
części używane amerykańskie
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX Cena

Tanie części do Infiniti FX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX QX70 i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70 1.6 2016 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70 1.6 2016 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2017. Buda tego pięknego auta występuje w kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Infiniti. Ten model FX pojawił się na rynku w wersjach S50, S51, QX70.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Infiniti FX wersja QX70. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Infiniti FX. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Warsztat ze specjalizacją mówi że Infiniti FX to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti FX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Infiniti FX. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do FX. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Infiniti FX. Musiałem poszukać  czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Infiniti FX. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Infiniti FX. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Infiniti FX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX QX70
@parent