Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50
Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50

Sprzedawcy części do Infiniti FX:

auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot
moto2.pl
auto części
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części warszawa
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
gielda czesci
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części szrot samochodowy
moto2
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto części słomczyn
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX Cena

Używane części do Infiniti FX w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX S50 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50 1.6 2007 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50 1.6 2007 kombi. Pojemność tego auta to 1.6 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2005. Buda tego pojazdu to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Infiniti. Ten model FX możliwy jest do zobaczenia w wersjach S50, S51, QX70.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Infiniti FX wersja S50. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Infiniti FX. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Infiniti FX to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti FX bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Infiniti FX. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do FX. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Infiniti FX. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Infiniti FX. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Infiniti FX. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Infiniti FX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S50
@parent