Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51
Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51

Sprzedawcy części do Infiniti FX:

części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części moto2.pl
auto części
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
giełda części
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
giełda części poznań
moto2
auto kasacja części używane
gielda czesci
części używane opel
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części zamienne
części używane poznań
auto części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX Cena

Oferta części samochodowych Infiniti FX i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX S51 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51 1.8 2009 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51 1.8 2009 SUV. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2011. Nadwozie w tym samochodziku to SUV i to auto wyprodukowano przez producenta Infiniti. Ten model FX możliwy jest do zobaczenia w wersjach S50, S51, QX70.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Infiniti FX wersja S51. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Infiniti FX. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Infiniti FX ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti FX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Infiniti FX. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do FX. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Infiniti FX. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Infiniti FX. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Infiniti FX. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti FX. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Infiniti FX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti FX S51
@parent