Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M
Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M

Sprzedawcy części do Infiniti M:

czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części moto2
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części
giełda części poznań
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
auto części poznań
auto części warszawa
części używane poznań
auto części słomczyn
auto szrot
giełda części śląsk
części używane opel
auto części
części uzywane samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Infiniti M na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti M i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M 2.3 1998 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M 2.3 1998 van (minibus). To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2002. Buda tego pięknego auta występuje w van (minibus) i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Infiniti. Ten model M wyprodukowany został w wersjach Standard, 30D, 35, 37 s.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Infiniti M. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Infiniti M. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Infiniti M to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti M bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Infiniti M. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do M. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Infiniti M. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Infiniti M. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Infiniti M. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Infiniti M. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Infiniti M na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Infiniti M
@parent