Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu
Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu

Sprzedawcy części do Isuzu :

auto szrot samochodowy
giełda części
auto szrot
auto kasacja części używane
auto części warszawa
giełda części słomczyn
auto części
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto części zamienne
giełda części poznań
części używane opel
części używane poznań
moto2
auto części poznań
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu Cena

Ogłoszenia części samochodowych Isuzu w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-05-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-06-24 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Isuzu i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu 1.6 2004 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu 1.6 2004 pickup. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2005. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Isuzu. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Isuzu. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Isuzu. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Isuzu w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Isuzu bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Isuzu. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do ZZZ Inny. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Isuzu. Kurde będę musiał znaleźć część czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Isuzu. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Isuzu. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Isuzu. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Isuzu na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Isuzu
@parent