Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I
Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I

Sprzedawcy części do Iveco Daily:

części moto2
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części
auto szrot samochodowy
auto części poznań
gielda czesci
auto części gliwice
auto szrot
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto czesci zamienne
części używane opel
auto części warszawa
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
auto części
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
moto2
moto2.pl
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Iveco Daily na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I 1.9 1985 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I 1.9 1985 hatchback. Auto te ma pojemność silniczka 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1985. Buda tego pięknego auta występuje w hatchback i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Iveco. Ten model Daily wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II, III, IV, V, VI, blaszak, 314.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Iveco Daily wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Iveco Daily. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Czytałem na forum, że Iveco Daily to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Iveco Daily bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Iveco Daily. Ważne że jestem z niego zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Daily. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Iveco Daily. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Iveco Daily. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Iveco Daily. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Iveco Daily na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily I
@parent