Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II
Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II

Sprzedawcy części do Iveco Daily:

giełda części
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części słomczyn
moto2
giełda części moto2.pl
części używane opel
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części moto2
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
auto części zamienne
auto części
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Iveco Daily możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II 1.9 1993 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II 1.9 1993 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i wyprodukowany został w roku 1992. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i produkuje ten samochód marka Iveco. Ten model Daily wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, III, IV, V, VI, blaszak, 314.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Iveco Daily wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Iveco Daily. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Warsztat ze specjalizacją mówi że Iveco Daily W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Iveco Daily bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Iveco Daily. Więc uwielbiam swój samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Daily. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Iveco Daily. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Iveco Daily. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Iveco Daily. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Iveco Daily na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily II
@parent