Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III
Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III

Sprzedawcy części do Iveco Daily:

auto części gliwice
giełda części
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części moto2
giełda części słomczyn
części używane poznań
moto2
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto części
auto szrot
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
auto części poznań
auto szrot samochodowy
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily Cena

Oferta części samochodowych Iveco Daily na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily III i widnieje tutaj jako do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III 1.9 2004 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III 1.9 2004 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2002. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i produkuje ten samochód marka Iveco. Ten model Daily wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, III, IV, V, VI, blaszak, 314.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Iveco Daily wersja III. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Iveco Daily. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Iveco Daily to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Iveco Daily bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Iveco Daily. Ważne że mi się nie psuje. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Daily. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Iveco Daily. Rozpocząłem poszukiwania czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Iveco Daily. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Iveco Daily. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Iveco Daily. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Iveco Daily na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Iveco Daily III
@parent