Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type

Sprzedawcy części do Jaguar X-Type:

auto kasacja części używane
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto szrot
auto części poznań
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto części
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części warszawa
moto2
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
gielda czesci
części moto2
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Jaguar X-Type na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Jaguar X-Type i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type 2.3 2006 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type 2.3 2006 kombi. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2007. Nadwozie tego pojazdu to kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Jaguar. Ten model X-Type wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Jaguar X-Type. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Jaguar X-Type. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Jaguar X-Type W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Jaguar X-Type bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Jaguar X-Type. Jestem dumny z posiadania tego auta. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do X-Type. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Jaguar X-Type. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Jaguar X-Type. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Jaguar X-Type. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Jaguar X-Type. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Jaguar X-Type na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type Czujnik przepływomierza powietrza Jaguar X-Type
@parent