Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ

Sprzedawcy części do Jeep Wrangler:

czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części
części moto2
moto2
auto kasacja części używane
gielda czesci
części używane opel
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części poznań
auto części gliwice
auto szrot
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
części używane poznań
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Jeep Wrangler w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Jeep Wrangler TJ i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ 2.0 2001 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ 2.0 2001 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.0 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2004. Buda tego auta to terenowy i ten samochód produkuje Jeep. Ten model Wrangler na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach YJ, TJ, JK.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Jeep Wrangler wersja TJ. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Jeep Wrangler. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Widziałem wczoraj w gazecie że Jeep Wrangler to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Jeep Wrangler bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Jeep Wrangler. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Wrangler. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Jeep Wrangler. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Jeep Wrangler. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Jeep Wrangler. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Jeep Wrangler. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Jeep Wrangler na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ Czujnik przepływomierza powietrza Jeep Wrangler TJ
@parent