Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV

Sprzedawcy części do Kia Carens:

części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto części poznań
moto2
auto czesci zamienne
auto części warszawa
auto części
giełda części samochodowych
części używane opel
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części
części moto2
auto części gliwice
auto szrot
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto części zamienne
auto części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens Cena

Oferta części samochodowych Kia Carens pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Carens IV jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV 1.9 2014 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV 1.9 2014 dostawczy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2017. Buda tego pojazdu to dostawczy i to auto wyprodukowano przez producenta Kia. Ten model Carens wyprodukowany został w wersjach I, II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Kia Carens wersja IV. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Kia Carens. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Widziałem wczoraj w gazecie że Kia Carens W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Carens bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Carens. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Carens. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Kia Carens. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Kia Carens. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  czujnik przepływomierza powietrza w Kia Carens. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Carens. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Kia Carens na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carens IV
@parent