Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL

Sprzedawcy części do Kia Carnival:

auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto części gliwice
auto części warszawa
moto2.pl
części moto2
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
części używane poznań
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
moto2
części używane amerykańskie
gielda czesci
części używane opel
auto części
auto szrot samochodowy
auto części zamienne

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Kia Carnival przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Używane części samochodowe z kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-05-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-06-24 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Carnival I FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL 2.3 2001 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL 2.3 2001 SUV. Pojemność tego auta to 2.3 i wyprodukowany został w roku 2005. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i twórcą tego pojazdu jest Kia. Ten model Carnival możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Kia Carnival wersja I FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Kia Carnival. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Kia Carnival bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Carnival bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Kia Carnival. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Carnival. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Kia Carnival. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Carnival. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Carnival. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Kia Carnival. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Kia Carnival na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Carnival I FL
@parent