Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus

Sprzedawcy części do Kia Clarus:

auto części
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
części moto2
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
moto2
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto szrot
części używane opel
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
moto2.pl
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus Cena

Ogłoszenia części samochodowych Kia Clarus i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Clarus przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus 1.8 2005 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus 1.8 2005 pickup. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.8 i wyprodukowany został w roku 2007. Bryła tego samochodu to pickup i produkuje ten samochód marka Kia. Ten model Clarus dostępny jest w wersjach Standard, kombi, 1,8 glx, k9a, sedan, g, sedan, K9.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Clarus. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Kia Clarus. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. W komisie samochodowym mówili że Kia Clarus w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Clarus bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Kia Clarus. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Clarus. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Kia Clarus. Gdzie ja znajdę takie tanie czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Kia Clarus. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Clarus. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Kia Clarus. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Kia Clarus na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus Czujnik przepływomierza powietrza Kia Clarus
@parent