Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice

Sprzedawcy części do Kia Joice:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części gliwice
giełda części słomczyn
giełda części
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części używane opel
giełda części poznań
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto szrot
auto części warszawa
części moto2
auto szrot samochodowy
moto2
giełda części moto2.pl
auto części
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Kia Joice na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Joice przeznaczona na sprzedaż. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice 1.5 2007 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice 1.5 2007 SUV. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2002. Bryła tego samochodu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Kia. Ten model Joice wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, 139KM, van, ls, nie wiem, 2.okat, van, lux, van, Minvan.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Kia Joice. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Kia Joice. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Kia Joice to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Joice bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Kia Joice. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Joice. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Kia Joice. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Joice. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Joice. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Kia Joice. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Kia Joice na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice Czujnik przepływomierza powietrza Kia Joice
@parent