Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II

Sprzedawcy części do Kia Magnetis:

gielda czesci
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
auto szrot
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części
auto części gliwice
auto części poznań
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części
moto2
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Kia Magnetis znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Magnetis II i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II 1.9 2008 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II 1.9 2008 van (minibus). Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2006. Nadwozie w tym samochodziku to van (minibus) i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Kia. Ten model Magnetis wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Kia Magnetis wersja II. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Kia Magnetis. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Dowiedziałem się od kolegi że Kia Magnetis opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Magnetis bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Magnetis. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Magnetis. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Kia Magnetis. Musiałem poszukać  czujnik przepływomierza powietrza. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Kia Magnetis. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  czujnik przepływomierza powietrza w Kia Magnetis. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Magnetis. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Kia Magnetis na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II Czujnik przepływomierza powietrza Kia Magnetis II
@parent