Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima

Sprzedawcy części do Kia Optima:

giełda części samochodowych
moto2
auto części gliwice
giełda części
części używane poznań
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto części zamienne
części używane opel
auto części
giełda części poznań
auto szrot
auto części warszawa
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części moto2
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Kia Optima na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Optima jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima 2.3 2008 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima 2.3 2008 SUV. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2000. Buda tego pojazdu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Kia. Ten model Optima wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Kia Optima. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Kia Optima. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W komisie samochodowym mówili że Kia Optima to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Optima bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Kia Optima. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Optima. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Kia Optima. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Kia Optima. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Optima. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Optima. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Kia Optima na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima Czujnik przepływomierza powietrza Kia Optima
@parent