Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL

Sprzedawcy części do Kia Picanto:

giełda części śląsk
części używane poznań
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części poznań
auto części gliwice
moto2
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
giełda części
giełda części poznań
auto części
części używane opel
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części moto2
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Kia Picanto znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-08-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Picanto I FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL 2.0 2009 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL 2.0 2009 dostawczy. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.0 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2007. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to dostawczy i to auto wyprodukowano przez producenta Kia. Ten model Picanto na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Picanto wersja I FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Kia Picanto. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że Kia Picanto bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Picanto bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Kia Picanto. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Picanto. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Kia Picanto. Musiałem poszukać  czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Kia Picanto. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Kia Picanto. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Kia Picanto. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Kia Picanto na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto I FL
@parent