Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II

Sprzedawcy części do Kia Picanto:

auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
auto części poznań
giełda części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części śląsk
części moto2
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto szrot
moto2
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
części używane opel
auto części zamienne
części używane poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto Cena

Używane części do Kia Picanto przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Picanto II jest wystawione do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II 2.4 2013 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II 2.4 2013 coupe. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2015. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i jest to auto producenta Kia. Ten model Picanto wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Kia Picanto wersja II. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Kia Picanto. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Kia Picanto to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Picanto bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Kia Picanto. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Picanto. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Kia Picanto. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Kia Picanto. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Picanto. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Kia Picanto. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Kia Picanto na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II Czujnik przepływomierza powietrza Kia Picanto II
@parent