Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio

Sprzedawcy części do Kia Pregio:

giełda części moto2.pl
auto części warszawa
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części
części uzywane samochodowe
auto części
giełda części słomczyn
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części poznań
moto2
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
giełda części samochodowych
części moto2
części używane poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części gliwice
auto części poznań
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio Cena

Używane części do Kia Pregio możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Pregio jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio 2.4 2003 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio 2.4 2003 van (minibus). To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2006. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Kia. Ten model Pregio możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, 3 drzwi, osobowy, TB, 2,7 D (TB), 2,7 D (TB), 2,7 D (TB), 2,7 D (TB), 2,7 D (TB), 2,7 D (TB), BT.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Pregio. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Kia Pregio. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Dowiedziałem się od kolegi że Kia Pregio W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Pregio bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Pregio. Ważne że mi się nie psuje. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do Pregio. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Kia Pregio. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Pregio. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Pregio. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Pregio. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Kia Pregio na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Pregio
@parent