Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona

Sprzedawcy części do Kia Retona:

gielda czesci
auto kasacja części używane
giełda części
auto części
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części używane opel
auto części warszawa
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części poznań
giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Kia Retona przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Retona jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona 2.4 2005 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona 2.4 2005 coupe. Pojemność tego auta to 2.4 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2005. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie coupe i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Kia. Ten model Retona pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, terenowy, 4x4, 4x4m, 83 km td.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Kia Retona. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Kia Retona. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Warsztat ze specjalizacją mówi że Kia Retona W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Retona bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Kia Retona. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Retona. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Kia Retona. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Kia Retona. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Retona. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Retona. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Kia Retona na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona Czujnik przepływomierza powietrza Kia Retona
@parent