Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL

Sprzedawcy części do Kia Rio:

części szrot samochodowy
giełda części
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
moto2
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto szrot
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Kia Rio w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio I FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL 1.5 2004 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL 1.5 2004 kombi. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.5 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2004. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i jest to auto producenta Kia. Ten model Rio stworzony został w takich wersjach jak I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Rio wersja I FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Kia Rio. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ktoś na facebooku pisał że Kia Rio to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Rio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Kia Rio. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Rio. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Kia Rio. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Kia Rio. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Rio. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Kia Rio na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio I FL
@parent