Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II

Sprzedawcy części do Kia Rio:

części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto szrot
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
giełda części poznań
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto części
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
moto2.pl
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto części poznań
auto części warszawa
moto2
giełda części samochodowych

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Kia Rio w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-05-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-06-24 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio II jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II 1.5 2007 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II 1.5 2007 coupe. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.5 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2005. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i twórcą tego pojazdu jest Kia. Ten model Rio wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Kia Rio wersja II. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Kia Rio. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Kia Rio to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Rio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Kia Rio. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Rio. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Kia Rio. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Rio. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Rio. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Kia Rio na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio II
@parent