Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III

Sprzedawcy części do Kia Rio:

giełda części śląsk
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części gliwice
giełda części
części używane poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
giełda części poznań
części moto2
auto kasacja części używane
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części poznań
gielda czesci
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto szrot

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Kia Rio przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio III i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III 2.4 2014 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III 2.4 2014 cabrio. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2014. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Kia. Ten model Rio wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Kia Rio wersja III. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Kia Rio. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Kia Rio to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Rio bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Kia Rio. Jestem dumny z posiadania tego auta. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Rio. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Kia Rio. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Kia Rio. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Kia Rio. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Kia Rio. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Kia Rio na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Rio III
@parent