Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL

Sprzedawcy części do Kia Sephia:

moto2
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
moto2.pl
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot
auto części słomczyn
części używane opel
części szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części
auto części
giełda części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia Cena

Tanie części do Kia Sephia pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sephia FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL 1.5 1996 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL 1.5 1996 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1998. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i ten samochód produkuje Kia. Ten model Sephia wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Kia Sephia wersja FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Kia Sephia. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Kia Sephia to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sephia bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Kia Sephia. Kocham te samochody. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Sephia. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Kia Sephia. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Kia Sephia. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sephia. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sephia. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Kia Sephia na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sephia FL
@parent