Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I

Sprzedawcy części do Kia Shuma:

auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto części poznań
giełda części śląsk
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
części używane opel
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części
części używane poznań
moto2.pl
gielda czesci
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
moto2
giełda części samochodowych

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Kia Shuma możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Używane części samochodowe z kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Shuma I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I 1.5 1997 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I 1.5 1997 cabrio. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2000. Buda tego auta to cabrio i produkuje ten samochód marka Kia. Ten model Shuma pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Kia Shuma wersja I. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Kia Shuma. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Słyszałem od mechanika że Kia Shuma to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Shuma bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Shuma. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Shuma. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Kia Shuma. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Kia Shuma. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Kia Shuma. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Kia Shuma. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Kia Shuma na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I Czujnik przepływomierza powietrza Kia Shuma I
@parent