Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL

Sprzedawcy części do Kia Sorento:

moto2
giełda części poznań
auto szrot
auto części zamienne
gielda czesci
auto części poznań
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części
auto części gliwice
moto2.pl
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento Cena

Zamienne części Kia Sorento możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento I FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL 1.8 2009 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL 1.8 2009 SUV. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2007. Kasta tego samochodu to SUV i twórcą tego pojazdu jest Kia. Ten model Sorento dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Kia Sorento wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Kia Sorento. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Kia Sorento W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sorento bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Kia Sorento. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Sorento. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Kia Sorento. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Kia Sorento. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sorento. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Kia Sorento na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento I FL
@parent