Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL

Sprzedawcy części do Kia Sorento:

części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części poznań
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto części zamienne
moto2
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części gliwice
auto szrot
moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
auto części warszawa

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento Cena

Ogłoszenia części samochodowych Kia Sorento i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-07-05 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento II FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL 1.5 2018 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL 1.5 2018 dostawczy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.5 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2016. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to dostawczy i produkuje ten samochód marka Kia. Ten model Sorento stworzony został w takich wersjach jak I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Kia Sorento wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Kia Sorento. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Kia Sorento to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sorento bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Kia Sorento. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Sorento. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Kia Sorento. Rozpocząłem poszukiwania czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Kia Sorento. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sorento. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Kia Sorento na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II FL
@parent