Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II

Sprzedawcy części do Kia Sorento:

giełda części samochodowych
giełda części śląsk
gielda czesci
moto2
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto szrot
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części
auto części poznań
części używane opel
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
giełda części
części moto2
auto części zamienne
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Kia Sorento przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Wybierz części samochodowe z kategorii Filtry. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-08-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento II przeznaczona na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II 2.0 2012 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II 2.0 2012 SUV. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2011. Nadwozie w tym samochodziku to SUV i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Kia. Ten model Sorento możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Kia Sorento wersja II. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Kia Sorento. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Słyszałem od mechanika że Kia Sorento to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sorento bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Kia Sorento. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Sorento. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Kia Sorento. Kurde będę musiał znaleźć część czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Kia Sorento. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sorento. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sorento. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Kia Sorento na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sorento II
@parent