Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL

Sprzedawcy części do Kia Sportage:

giełda części moto2.pl
części używane poznań
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto szrot
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części słomczyn
części moto2
auto części gliwice
giełda części
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
auto części słomczyn
moto2.pl
moto2
gielda czesci
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części używane opel

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage Cena

Oferta części samochodowych Kia Sportage przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-05 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage II FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL 1.6 2009 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL 1.6 2009 van (minibus). Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2010. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Kia. Ten model Sportage dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Kia Sportage wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Kia Sportage. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Kia Sportage to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sportage bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Kia Sportage. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Sportage. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Kia Sportage. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Sportage. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sportage. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Kia Sportage na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II FL
@parent