Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II

Sprzedawcy części do Kia Sportage:

auto części warszawa
auto części gliwice
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części moto2
części używane opel
części szrot samochodowy
gielda czesci
moto2
auto czesci zamienne
giełda części
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części
auto szrot
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Kia Sportage w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II 1.9 2007 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II 1.9 2007 hatchback. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2006. Buda tego auta to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Kia. Ten model Sportage wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Kia Sportage wersja II. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Kia Sportage. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Kia Sportage to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sportage bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Sportage. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Sportage. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Kia Sportage. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Kia Sportage. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sportage. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Kia Sportage na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage II
@parent