Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL

Sprzedawcy części do Kia Sportage:

zamienne czesci samochodowe
auto części
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto szrot
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części
części moto2
giełda części słomczyn
gielda czesci
części używane poznań
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto kasacja części używane
moto2.pl
auto części zamienne
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage Cena

Ogłoszenia części samochodowych Kia Sportage i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage III FL jest wystawione do sprzedania. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL 1.9 2015 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL 1.9 2015 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i wyprodukowany został w roku 2018. Buda tego auta to pickup i producentem tego pojazdu jest Kia. Ten model Sportage wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Kia Sportage wersja III FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Kia Sportage. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Czytałem na forum, że Kia Sportage opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sportage bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Kia Sportage. Jestem dumny z posiadania tego auta. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Sportage. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Kia Sportage. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Kia Sportage. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia Sportage. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Kia Sportage. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Kia Sportage na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL Czujnik przepływomierza powietrza Kia Sportage III FL
@parent