Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga

Sprzedawcy części do Kia Venga:

części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
auto części zamienne
moto2
części moto2
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
auto szrot
giełda części poznań
auto części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Kia Venga możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia Venga i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga 1.5 2006 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga 1.5 2006 van (minibus). Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2008. Nadwozie w tym samochodziku to van (minibus) i jest to pojazd marki Kia. Ten model Venga pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, yn, CWT 90KM, venga, venga, 5d, osobowy, xl.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Kia Venga. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Kia Venga. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Słyszałem od mechanika że Kia Venga to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Venga bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Venga. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Venga. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Kia Venga. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Kia Venga. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Kia Venga. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Kia Venga. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Kia Venga na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga Czujnik przepływomierza powietrza Kia Venga
@parent