Czujnik przepływomierza powietrza Kia

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Kia
Czujnik przepływomierza powietrza Kia

Sprzedawcy części do Kia :

auto części warszawa
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części moto2
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części śląsk
moto2.pl
auto części słomczyn
części używane opel
auto części
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części używane poznań
moto2
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części poznań
giełda części
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
części używane amerykańskie
auto części gliwice

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Kia pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-08-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Kia przeznaczona na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Kia 1.8 2007 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia 1.8 2007 coupe. Auto te ma pojemność silniczka 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to coupe i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Kia. Ten model wychodził w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Kia. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Kia. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Słyszałem od mechanika że Kia to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Kia. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do ZZZ Inny. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Kia. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Kia. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Kia. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Kia. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Kia na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Kia

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Kia
@parent