Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111
Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111

Sprzedawcy części do Lada 111:

giełda części moto2.pl
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części poznań
auto części zamienne
gielda czesci
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części poznań
moto2.pl
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
moto2
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części
części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
giełda części śląsk
części moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Lada 111 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lada 111 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111 2.2 2006 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111 2.2 2006 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2004. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Lada. Ten model 111 wyprodukowany został w wersjach Standard, brak.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Lada 111. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lada 111. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Lada 111 ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lada 111 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lada 111. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do 111. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Lada 111. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Lada 111. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Lada 111. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Lada 111. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Lada 111 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lada 111
@parent